Sitio Vila Davero
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Parkeerplaats Valetparking | Zwembad Buitenzwembad |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Socorro Sitio Vila Davero Socorro bevindt zich op 15 minuten rijafstand van Museu Municipal Dr. João Baptista Gomes Ferraz en biedt toegang tot verschillende toeristische plekken in de buurt.
Hier kunnen gasten ook genieten van het uitzicht op de berg.
Een kitchenette is uitgerust met een koelkast en eetgerei, waardoor dineren op de kamer gemakkelijk is.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tradicao Emporio2,1 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guarulhos144 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Beveiliging
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Valetparking
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Patio
- Terras
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Sitio Vila Davero?
Ja, Sitio Vila Davero biedt WiFi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Sitio Vila Davero te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Sitio Vila Davero is $41. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wordt er ontbijt aangeboden in Sitio Vila Davero?
Ja, Sitio Vila Davero serveert een buffet ontbijt. - ❓
Is er een keuken in Sitio Vila Davero?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Sitio Vila Davero. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar deze hut?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij deze hut. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van deze villa?
Gasten van deze villa hebben uitzicht op de berg.